Hakkımızda


1989 yılında kurulan firmamız KOPİSAN GIDA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET olarak kurulmuştur; Ürünlerimizin birçoğunu kendi bahçelerimizdeki meyvelerden üretiyoruz. Önceliğimiz daima doğal ve sağlıklı ürünler üretmektir. Müşterilerimiz bizim kıymetli misafirlerimizdir.

Türkiye de ilk defa IŞGIN, VİTAMİN, FORM sirkelerini üreten firmayız

Misyonumuz

Daima doğal ve yüksek kaliteli ürünler üretmek. Geçmişten gelen geleneksel sağlıklı lezzetleri günümüz teknolojisiyle üreterek insanlarımızın istifadesine sunmaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli.

Vizyonumuz

Tecrübeli  kadromuz ve çağımız teknolojisi ile donatılmış makinalarımız ile müşterilerimizin  sağlık ve damak tadına göre  kaliteli ve güvenilir   ürünleri üretmektir..

Kalite Politikamız

Yasalara ve ilgili mevzuata uygun olarak lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak. Müşteri memnuniyetini sağlamak. Geçmişin tadı geleceğin teknolojisini kullanmak. Kendi sektörümüzde müşterilerimizin ilk ve öncü tercihi olmak personel motivasyonu eğitimini en üst seviyede tutmak. Kurum kültürüne bağlı olmak müşterilerimizin damak tadı doğrultusun da en tatlı ve güvenilir hizmeti sunmak.  Sizlerle daha iyiye ve güzele emin adımlarla ilerlemektedir.