Sipariş & Teslimat


https://www.perverde.com/ da kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri sepetinize doldurduktan sonra, sepet ödeme sayfasında alışverişinizi bitirebilirsiniz.Kredi Kartı ile ödeme sitemizin güvenliği 256 bit SSL sertifikalı olup bankalar tarafından kontrol edilmiş ve onaylanmıştır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödeme 3G güvenliği E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Sitemizde gıda ürünleri ile ilgili yasa gereği taksitlendirme yapılamamaktadır. Sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası ekranında bilgilendirileceksiniz. 

Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır.

Teslimat sitemize verilen siparişler farklı şehirlerden de olsa tek bir kargo ile gönderilir ve ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süre sipariş verdiğiniz bölgenin, kargo süreleri ve mevsim koşulları nedeni ile nadiren de olsa değişiklik gösterebilir. Siparişinizde yer alan tüm ürünler tek bir kargo ile gönderilemektedir. Belirtilen adreste, herhangi bir hata gerçekleştiğinde, teslimatı gerçekleşemeyen siparişiniz ile ilgili sizlerle bağlantı kurulmaktadır. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda gerek siz müşterilerimize gerekse kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı sorumluluğumuz söz konusudur. Alışverişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Perverde Doğal Ürünler olarak sizlere dalında ki gibi taze ürün ulaştırma gayretimize ve misyonumuza engel olabileceği endişelerimizden ötürü kapıda ödeme sistemi kullanamıyoruz. İade Gelen ürün öncelikle Perverde Doğal Ürünler tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Perverde Doğal Ürünler Market'in iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade talebiniz onaylandığında ve kredi kartınıza ürün tutarı iade edildiğinde tarafınıza mail ile bilgilendirme yapılmaktadır. siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Bunun için iletişim formundan mail atmanız, Whatsapp ya da Instagram kanallarından iletişime geçmeniz yeterlidir.